Пошук по сайту:

Зеленський провів Ставку: Обговорили оборонні контракти і надходження військової допомоги

Зеленський провів Ставку: Обговорили оборонні контракти і надходження військової допомоги
Зеленський провів Ставку: Обговорили оборонні контракти і надходження військової допомоги

Президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки Верховного головнокомандувача, на якій обговорили динаміку виконання вітчизняних оборонних контрактів і надходження допомоги з оголошених партнерами оборонних пакетів.

Про це Зеленський повідомив у Телеграмі.

"Одразу після повернення до України провів Ставку Верховного Головнокомандувача. Заслухав доповіді міністра оборони Рустема Умєрова, Головкома Олександра Сирського, начальника Генштабу Анатолія Баргилевича: оперативна ситуація на всіх напрямках і на кордонах, динаміка виконання вітчизняних контрактів і надходження допомоги з оголошених партнерами оборонних пакетів", - зазначив Зеленський.

Президент заслухав звіти керівників усіх складових Сил оборони України: ЗСУ, Нацгвардії, СБУ, ГУР та Держприкордонслужби, а також зведення СЗР.

Детальну доповідь представив командувач Сил безпілотних систем Вадим Сухаревський. Він відзвітував щодо всіх типів дронів – повітряних, наземних і морських – та щодо всіх типів завдань: від тактичних FPV та евакуаційних платформ до так званих дронів Deep Strike.

"Напрям активно розвивається – зростає кількість не лише вироблених, а й успішно застосованих безпілотників. Україна очолює технологічний прогрес у цій галузі. Минулого тижня на переговорах з іншими лідерами ми відчули великий інтерес до нашого досвіду. Після перемоги він стане високотехнологічною частиною українського експорту", - підкреслив Зеленський.

Читайте по темі: Німецький ЗРК Patriot прибув в Україну, - Зеленський

Коментарі:

comments powered by Disqus