Єрмак спростував інформацію про «емоційну розмову» із Зеленським після звільнення
13 травня 2026 р., 23:49
Колишній керівник Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що інформація про нібито напружену або емоційну розмову з Володимиром Зеленським після відставки не відповідає дійсності.
«Я бачив це у пресі. У нас була абсолютно нормальна розмова, коли я подав заяву», — сказав Єрмак.
Також він прокоментував повідомлення про можливу мобілізацію після звільнення.
За словами ексглави ОП, це не була офіційна заява, а лише його приватне листування з журналісткою New York Post.
«Я ніколи не робив жодних коментарів. Це було моє особисте листування», — заявив Єрмак.
Читайте по темі: Варшава вимагає від Києва скасувати присвоєння підрозділу ЗСУ імені «Героїв УПА»
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
12.06.2026, 11:41 • Кримінал
12.06.2026, 11:36 • Корупція
12.06.2026, 11:34 • Війна
12.06.2026, 11:28 • Думка
12.06.2026, 11:22 • Авторські
12.06.2026, 11:17 • Війна
12.06.2026, 11:09 • Корупція
12.06.2026, 10:56 • Війна
12.06.2026, 10:54 • Новини
12.06.2026, 10:50 • Авторські
12.06.2026, 10:36 • Новини
12.06.2026, 10:31 • Новини
12.06.2026, 10:22 • Корупція
12.06.2026, 10:03 • Новини
12.06.2026, 09:56 • Новини
12.06.2026, 09:50 • Війна
12.06.2026, 09:46 • Кримінал
12.06.2026, 09:43 • Війна
12.06.2026, 09:25 • Новини
12.06.2026, 09:22 • Війна
12.06.2026, 09:18 • Війна
